شرح وظایف امور اداری

شرح وظایف امور اداری

1-انجام مکاتبات اداری

2-نگهداشت و بایگانی مکاتبات

3-کنترل سیستم حضور و غیاب کارکنان

4-پیگیری غیبت کارکنان

5-ارائه گزارش حضور و غیاب به مقام مافوق

6-تهیه و توزیع فرمها و سایل اداری مورد نیاز کارکنان

7-اطلاع رسانی کافی به کارکنان در موارد خواسته شده

شرح وظایف مسئول تایمکس

1-مسئولین امور اداری موظند به آن دسته از پرسنلی که بدون ثبت اثر انگشت و یا بدون برگه پاس ، ورود و خروج می نمایند برای اولین بار تذکر شفاهی و در صورت تکرار تذکر کتبی و در صورت عدم توجه ، موضوع را کتبا به مسئول مافوق اعلام نمایند و کلیه مکاتبات را جهت بایگانی نگهداری نمایند.

2-نیروهای جدید الورود را پس از اعلام شروع به کار جهت ثبت اثر انگشت و کد تایمکس با در دست داشتن کپی نامه شروع به کار به کارشناس تایمکس معرفی می شوند.

3-مسئولین تایمکس هرواحد موظف است مرخصی و ماموریت پرسنل زیر مجموعه خویش را در سیستم ثبت نمایند بطوریکه تا دهم ماه بعد هیچگونه ترددی از پرسنل در سیستم بلا تکلیف نباشد.

4-مسئولین تایمکس موظفند برگه های پاس پرسنل حوزه خود را که توسط واحد انتظامات به آنان تحویل داده می شود روزانه باسیستم حضور و غیاب کنترل و در صورت عدم ثبت و یا ثبت اشتباه در نوع پاس و .... موارد را در سیستم اصلاح نمایند.

5-ثبت و تعریف شیفت با اعلام امور اداری هر حوزه توسط مسئول تایمکس انجام خواهد شد.

6-با توجه به اینکه امکان رویت تردد برای همه پرسنل فراهم شده است هر کدام از پرسنل بایستی تردد روزانه خویش را کنترل و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت و مشکل موضوع را با هماهنگی مسئول تایمکس حوزه خود مرتفع نمائید.(موضوع به نحو مقتضی به اطلاع همکاران رسانده شود)

7-در صورتیکه اثر انگشت کارمندی بنا به هر دلیلی قابل خواندن توسط سیستم نباشد می بایستی مسئولین تایمیکس در اسرع وقت هماهنگی لازم را باحراست انجام و در صورت تائید عدم امکان ثبت اثر انگشت مراتب را اعلام و برابر مقررات و ضوابط تعیین شده کارت تردد جهت ایشان صادر گردد

8- ثبت مرخصی (استحقاقی استعلاجی) و ماموریت روزانه پرسنل در سیستم توسط مسئول تایمکس آن حوزه انجام خواهد شد

تاریخ به روز رسانی:
1400/12/15
تعداد بازدید:
32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal